В період з 18 по 28 серпня 2025 року “Запорізьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді “Грані” було проведено відкритий обласний челендж “Незалежна Україна очима ШІ”.
У челенджі брали участь здобувачі освіти закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти. До організаційного комітету були представлені 102 роботи. Кожна робота челенджу вирізняється високим рівнем володіння сучасними АІ-інструментами та творчим підходом до їх використання. Учасники продемонстрували різноманітність тем: від історичних та культурних мотивів до образів майбутньої України й символів державності.
Здобувач освіти Лисяков Данило, група 218
Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти», виявив справжню креативність, технічну майстерність та вміння бачити красу України крізь призму сучасних цифрових технологій. Його робота отримала високу оцінку журі та була відзначена дипломом.
Щиро дякуємо Данилу за активну участь, наполегливість і натхнення, які він вклав у свій творчий проєкт!
Бажаємо подальших успіхів, нових перемог, яскравих досягнень і невичерпного натхнення для реалізації власних ідей. Нехай кожен новий конкурс стає ще однією сходинкою до професійного зростання та особистих звершень!
Додаткові файли:


Залиште свій коментар