Гуртожиток

ІНФОРМАЦІЯ

 про гуртожиток та вільних місць у них станом на 01.01.2022 р.

З 2017 року Центр має два гуртожитки: будівельного корпусу (бульвар 30-річчя Перемоги, 28), залізничного корпусу (вул. Олеся Гончара, 77) – орендований. Гуртожиток будівельного корпусу (коридорного типу) розрахований на 150 місць:

  1. Юнаки – 100 місць;
  2. Дівчата – 50 місць.

Кількість вільних місць на 01.01.2022 складає:

  1. Юнаки – 15 місць;
  2. Дівчата – 8 місць.

Також  гуртожиток налічує бібліотеку, кімнату самопідготовки, кімнату відпочинку, три кухні та дві кімнати прийому їжі, душову кімнату, кімнату гігієни для дівчат, пральню з двома машинами-автоматами. Гуртожиток залізничного корпусу (блочного типу) розрахований на 150 місць налічує чотири кухні для приготування їжі, кімнати самопідготовки, душову кімнату, пральну машину-автомат.

Вихователі гуртожитків та чергові забезпечують виховну роботу та дозвілля здобувачів освіти (дискотеки, конкурси, вікторини, тематичні вечори). Соціальним педагогом та практичним психологом проводяться тренінги й бесіди на актуальні теми. Для запобігання правопорушень, алкоголізму, наркоманії, профілактики ВІЛ/СНІДу в гуртожитках проводяться зустрічі з представниками Червоного хреста, центру СНІД, наркодиспансеру, кримінальної поліції, служби у справах дітей.