Для забезпечення роботи педпрацівників ДНЗ «МБЦПТО» було передано 15 ноутбуків

Більшість закладів освіти України наразі працюють в онлайн форматі. Серед них школи та заклади професійно-технічної освіти, які продовжують надавати якісні освітні послуги. Навіть в воєнний час викладачі та майстри виробничого навчання несуть знання, а здобувачі освіти прагнуть їх отримати! За час пандемії педпрацівники та здобувачі освіти адаптувалися до непростих умов навчання, педагоги опанували різні форми комунікації з учнями, тому наразі актуальною є наявність самої техніки та її сучасність.

Особливо важливим є підтримка закладів освіти з окупованих територій, які залишилися без закладів освіти, обладнання та технічних засобів. Сьогодні вони передислоковані на підконтрольну територію України та успішно продовжують освітню діяльність. Яскравий приклад підтримки освітян всієї України – це передача закладам освіти понад 38000 ноутбуків!

За сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компанії «НР» та «Microsoft» 18 квітня 2023 року для забезпечення роботи педпрацівників ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО» було передано 15 ноутбуків.

Ми щиро вдячні пані Зеленській та Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА за підтримку молоді, можливість реалізувати своє право на освіту та будувати майбутнє у рідній країні.


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*