Воркшоп «ПРОФЕСІЙНИЙ ОРІЄНТИР. МЕЛІТОПОЛЬ»

3 березня 2021року у нашому Центрі професійного зростання і молодіжного підприємництва на базі партнерів проєкту Мелітопольського багатопрофільного центру професійно-технічної освіти відбувся воркшоп «ПРОФЕСІЙНИЙ ОРІЄНТИР. МЕЛІТОПОЛЬ», присвяченій темі профорієнтації, вибору майбутньої професії, обговоренню запитів і сподівань молоді міста щодо отримання освіти і професії. До участі у воркшопі були запрошені і приєдналися представники органів місцевого самоврядування, Мелітопольського міськрайоного центру зайнятості, КУ «Агенція розвитку Мелітополя», керівники шкіл та закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста.

Даний воркшоп став першим пілотним заходом серед низки тренінгів і воркшопів, запланованих в рамках реалізації проєкту “Створення міжгалузевого консультативно-інформаційного Центру кар’єрного розвитку та молодіжного підприємництва”. У жвавій і активній атмосфері учасники воркшопу обмінялися думками і ідеями щодо формування нових профорієнтаційних моделей, які були б корисними для всіх учасників освітнього процесу, для молоді і дорослого населення міста і регіону, розкривали б максимально можливості отримання професійної освіти у місті. Всі напрацювання учасників воркшопу увійдуть до «Професійної дорожньої карти», підготовленою в межах проєкту. Також під час роботи воркшопу, Любовю Трибун, представником Комп’ютерної Академії ШАГ (https://www.facebook.com/itstepmelitopol) було презентовано і можливості сучасного освітнього простору на базі Академії і висвітлено форми і ідеї співпраці з освітніми установами.

Нагадаємо, що даний проєкт реалізується Громадською організацією “Комітет Майбутнього. Солідарність і відповідальність” у партнерстві з Мелітопольським багатопрофільним центром професійно-технічної освіти, Мелітопольським міськрайонним центром зайнятості, ТОВ «Метстар Компані» та громадською спілкою «Асоціація малого та середнього бізнесу України» за сприяння Мелітопольської міської ради та Агенції розвитку Мелітополя. Втілення даного проєкту стало можливим завдяки підтримці Програми ООН із відновлення та розбудови миру, спрямованої на підтримку публічно-приватних ініціатив з покращення можливостей для працевлаштування та підвищення конкурентоздатності випускників закладів професійно-технічної освіти П(ПТ)О в Луганській, Донецькій та окремих містах та районах Запорізької області.


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*