Відкрита прес-конференція щодо проміжних результатів реалізації в місті проєктів з розвитку професійно-технічної освіти

23 березня відбулася відкрита прес-конференція щодо висвітлення і обговорення проміжних результатів реалізації в місті двох проєктів з розвитку професійно-технічної освіти. Участь в конференції взяла перший заступник Мелітопольського міського голови Ірина Рудакова.

Проєкти реалізуються завдяки Агенції розвитку Мелітополя та Програмі ООН із відновлення та розбудови миру, спрямованої на підтримку публічно-приватних ініціатив з покращення можливостей для працевлаштування та підвищення конкурентоздатності випускників закладів професійно-технічної освіти.

Ірина Володимирівна підкреслила важливість таких проєктів та подякувала Агенції розвитку і представникам ПРООН за приділення уваги такій важливій темі, як освіта молоді міста Мелітополь.

Перший проєкт презентував керівник ресурсного центру ГО «Комітет Майбутнього. Солідарність і Відповідальність» Андрій Орлов. Проєкт «Платформа сучасної дуальної підготовки та кар’єрного постдипломного зростання фахівців спеціальності «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» втілюється у життя Агенцією розвитку Мелітополя та Мелітопольським професійним аграрним ліцеєм в партнерстві з Мелітопольським промислово-економічним коледжем, Мелітопольським міськрайонним центром зайнятості та ТОВ «Мелавтотранс». Результатом проєкту стане модернізація матеріально-технічної бази та оновлення навчальних програм Мелітопольського професійного аграрного ліцею для забезпечення можливості надавати здобувачам і фахівцям актуальні сучасні теоретичні та практичні навички, що відповідають сучасним вимогам роботодавців у сфері технічного обслуговування та ремонту автомобільної та сільськогосподарської техніки.

Другий проєкт – «Створення міжгалузевого консультативного-інформаційно Центру кар’єрного розвитку і молодіжного підприємництва» презентував проєктний менеджер Агенції розвитку Мелітополя Олександр Мостовий. Реалізується проєкт громадською організацією «Комітет майбутнього. Солідарність і відповідальність» та Мелітопольським багатопрофільним центром професійно-технічної освіти в партнерстві з ТОВ «Метстар компані», Мелітопольським міськрайонним центром зайнятості та громадською спілкою «Асоціація малого та середнього бізнесу України». Цей проєкт передбачає створення широкої платформи для навчання і комунікації та формування нового простору діалогу між роботодавцями, навчальними закладами та шукачами роботи Мелітополя та Мелітопольського району.

Велося бурхливе обговорення якості сучасної професійно-технічної освіти. Учасники конференції проявили зацікавленість цією темою, тим самим підтвердивши її актуальність.


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*