Вебінар за темою «Використання інноваційних онлайн сервісів…»

02 грудня 2021 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведений вебінар за темою «Використання інноваційних онлайн сервісів для організації навчальної та виховної роботи для формування історичних компетентностей».

Ольга Шерганова, викладач ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти», на початку свого виступу ознайомила колег із компетентностями, які вона планує з ними розглянути. Серед них: хронологічна, просторова, мовленнєва, інформаційна, аксіологічна, логічна компетентності.

Спікерка запропонувала колегам для розвитку хронологічної компетентності застосовувати асоціативний метод. Вона навела приклади, як для практичного складу розуму, так і для математичного, і гуманітаріїв.

Для розвитку просторової компетентності викладач запропонувала учасникам вебінару використовувати «стрічки часу» та продемонструвала декілька сервісів, з якими працює під час навчальних занять із здобувачами освіти.

Протягом свого виступу пані Ольга розповідала присутнім про методи, форми та онлайн-інструменти, які вона застосовує для розвитку мовленнєвої, інформаційної, аксіологічної, логічної компетентностей, використання яких допомагає їй в організації навчальної та виховної роботи, як під час занять, так і позаурочній діяльності.

Завершила свій виступ доповідачка розповіддю про героїчний вчинок здобувача освіти, який трапився нещодавно, і яким весь заклад освіти пишається. Вона вважає, що перш за все у здобувачів освіти необхідно пробуджувати та розвивати людяність!


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*