Тиждень «Природничо – математичних дисциплін»

Згідно з планом роботи навчального закладу та методичної комісії «Природничо – математичних дисциплін» на 2021 – 2022 н. р. в період з 29 листопада по 3 грудня 2021 року з метою підвищення інтересу учнів до вивчення предметів природничо-математичного циклу, формування у них позитивних емоцій, збагачення світогляду, винахідливості та зацікавленості новими знаннями було проведено низку цікавих заходів.

29 листопада 2021 року викладачка біології Вертелицька Н.В. провела виховний захід «Неорганічні та органічні сполуки». Метою цього заходу було узагальнити відомості про хімічний склад організмів, а також систематизувати знання про властивості, значення хімічних речовин для живих організмів.

30 листопада викладачкою географії Должковою В.В. Проведено брейн-ринг «З географією по життю». Захід був спрямований на виховання у здобувачів освіти дбайливого ставлення до довкілля, любові до природи, екологічної культури.

1 грудня викладачка математики Мовчан С.І. провела урок-проект «Математика в професіях». Метою заходу було розширення прикладної спрямованості математики, застосування її в повсякденному житті.

2 грудня викладачки Журавель В.П., Шабанова І.В. та Бабаніна Т.В. провели інтегровану гру-квест «Евріка». Епіграфом до квесту були слова Валентина Доміля «Чим повніше джерело знань, тим глибше ріка життя».

Під час гри здобувачі освіти розвивали логічне мислення, кмітливість та винахідливість, вміння чітко висловлювати свою думку, комунікабельність. Самостійно створювали алгоритми діяльності при вирішенні проблем творчого та пошукового характеру, формуючи вміння працювати в команді та швидко приймати рішення.

3 грудня викладачка математики та інформатики Квітко О.С. провела інтелектуально – розважальну гру «Інформатичний калейдоскоп». Дана гра допомогла учасникам подолати страх і психологічний бар’єр, розширила пізнавальні можливості, дала змогу  відчути задоволення від спілкування.

Адміністрацією навчального закладу та головою методичної комісії «Природничо-математичних дисциплін» підведено підсумки предметного тижня та висловлено подяку членам методичної комісії, які долучилися до його організації і проведення.


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*