Протидія торгівлі людьми

Соціальне партнерство заради життя

Як важко, мабуть, жилося у давні часи – ані тобі прав, ані свобод. Кожного могли продати в рабство, розпоряджатися, немов річчю, ти не мав права вчитися, укладати шлюб… Як далеко людство перемістилося з тих страшних часів: цивілізація, інтернет, сучасні гаджети та прогрес. Проте дещо, сховавшись під маскою демократичних свобод, залишилося незмінним до цього часу. Це явище – торгівля людьми.

В межах запланованих зустрічей із давніми знайомими – представниками сектору ювенальної пробації м. Мелітополя Мусієнко Наталією та Солоповою Ларисою – відбулася ще одна подія, яка викликала резонанс і відгук у серцях наших учнів. 01 лютого 2021 року здобувачі освіти групи 12 ДНЗ «Мелітопольського багатопрофільного центру професійно-технічної освіти» продовжили низку заходів з найгостріших тем сучасності. Однією з них стала «Протидія торгівлі людьми».

«Пройде декілька років – і багато хто з вас вперше спробує працевлаштуватися. – зауважила Наталія Мусієнко. – Часто ми обираємо роботу за кордоном. Які труднощі та «підводні каміння» чекають на вас там? Сьогодні ми попередимо вас про усі можливі негаразди».

У форматі цікавого тренінгового заняття, із інтерактивними іграми та онлайн квестом, усі учасники зустрічі відкривали для себе нові горизонти. Хтось «вирушив» у сусідні країни на заробіток, хтось – у віддалені куточки цивілізації. Але найголовніше, що зрозуміли учні, – будь-хто, незалежно від статі, освіти, віку, країни, куди прямує, може бути підданий експлуатації, потрапити в рабство, опинитися в ситуації фізичного та психологічного насилля, утисків, катувань, примушень до праці, жебрацтва, приниження людської гідності.

Не приймайте ризикованих рішень! Звертайтесь до офіційних представників органів влади у разі найменшої підозри щодо майбутнього працевлаштування. Ціна Вашої довірливості – власне життя.

Віцепрезидентка I курсу                 В. Новацька


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*