Профтех – це сучасно та круто!

Всеукраїнський тиждень професійної освіти вдало стартував 22 листопада 2021 р. Не було сумнівів, нас очікували: неперевершені події, яскраві враження, драйвові емоції.

Відкрив тиждень Форум лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної освіти) Запорізької області. Презентантами ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО» стали Президент Ради учнівського самоврядування Борисова Юлія та заступник Президента учнівського самоврядування Запорізької області Новацька Вікторія. Дівчата звітували про напрямки роботи закладу освіти та розповіли усі яскравинки з життя нашого центру: й соціальний напрямок роботи, й волонтерство, й досягнення та перемоги. Також широко розкрито було тему лідерських якостей особистості, критеріїв, за якими ми розуміємо, що перед нами – лідер.

У вівторок, 23 листопада, Мелітопольський Міськрайонний Центр зайнятості разом з психологинею центру Надією Колтуновою провели цікаву спільну ZOOM- конференцію для майбутніх випускників шкіл Мелітопольського району на тему: «PROFI-тренди: на крок ближче до реалій майбутнього».

25 листопада викладачка Ольга Шерганова разом зі здобувачами гр. 22 занурилися в онлайн зустріч з потенційними роботодавцями-представниками великого бізнесу «Райффайзен банк Аваль». Обговорювалися питання презентації себе на ринку праці, вмілого пітчингу, лідерства.

П’ятницю було відзначено обласним челенджем між здобувачами освіти різних закладів освіти Запорізької області, кожен з яких запропонував цікаве вирішення питання професійної орієнтації. Наш навчальний заклад було представлено за професіями електрогазозварник, оператор комп’ютерного набору, маляр, штукатур.

Профтех найбільше орієнтований на діалог з роботодавцями. Нам цікаво, як функціонує сучасне підприємство, які умови праці та оплата праці. Бізнес потроху йде назустріч, адже завтра випускники прийдуть до нього на роботу. В активній комунікації з локальним адміністратором програми «Будуй Майбутнє», проектним менеджером КУ «Агенція розвитку Мелітополя» Олександром Мостовим в понеділок 30 листопада говорили про:

  • перспективи працевлаштування слюсарів з ремонту;
  • особливості працевлаштування зварників;
  • тенденції у HR-сфери для роботи оператором персональних комп’ютерів.

Професійно-технічна освіта є ваговими та найбільш мобільним складником української системи освіти, оскільки може гучно та швидко реагувати на запити ринку праці! Профтех освіта – це не теорія на папері, не гарні кольорові книжки. Вона на практиці, на реальних маленьких та великих підприємствах.


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*