Профорієнтаційне work-café: про професії і не тільки!

Професійний орієнтир. Мелітополь. Воркшоп про професійне самовизначення учнівської молоді та мотивації до вибору робітничих професій. Усіх запрошених гостинно зустрічав ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти».

Захід організовано у рамках Місячника профорієнтації на базі Центру консультування професійного розвитку та підприємницького успіху. Основний месседж зустрічі – попередження молодіжного безробіття, визначення мотиваційних факторів, які визначають підприємницькі задатки молоді.

До заходу залучені педагоги навчальних закладів міста, представники органів місцевого самоврядування, КУ «Агенція розвитку Мелітополя», ГО «Комітет майбутнього. Солідарність та відповідальність». Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості представляла профорієнтаторка Олена Філобок.

Сучасні тренди на ринку праці та актуальність робітничих професій. Розбір 5 кейсів щодо професійного майбутнього: ким бути? де реалізувати свої прагнення? як зберегти та примножити потенціал рідного міста? як розвинути підприємницькі здібності? Обговорювали, дискутували про створення єдиного простору для професійної реалізації учнівської молоді, розглянули актуальні діагностичні методики молоді на допомогу.

У єдиному руслі та у спільному напрямку! Робота триває!


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*