Online-хакатон: вітаємо переможців!

Ось і завершився Хакатон для освітян та освітянок закладів професійно – технічної освіти та чотири дні інтенсивного навчання вже позаду.

За ці дні перед учасниками та учасницями стояла складна задача не лише вигадати ідею, а й відшліфувати її та підготувати за всіма рекомендаціями менторів та менторок. Під час презентації проєктів групи застосували поради для гарного пітчингу від Юлії Павлової. А саме, доступно й ефективно доносили свою ідею, залучали та утримували увагу аудиторії, спробували виділити саме свій проєкт серед інших.

Наша команда «Креативщики», презентувала проєкт «Мобільний сайт – це сучасно!». Команда-переможець ДНЗ “Костянтинівське ВПУ” представила свій проєкт “Твоє майбутнє – це ти” та переконала менторів та менторок, що їх проєкт – найкращий!

Завдяки отриманій підтримці команда планує створити серію мотиваційно-просвітницьких заходів з урахуванням гендерночутливого підходу для розвитку професійних можливостей молоді шляхом висвітлення історії успіху та самореалізації випускників та випускниць закладу.

Команда – переможець отримує необхідні ресурси на його реалізацію.

Ми впевнені, що проєкт буде успішно втілений у життя та надихне команду на подальші досягнення.

Online-Хакатон завершено, але тепер починається найцікавіше – впровадження отриманих знань на практиці. За ці чотири дні всі учасники та учасниці зробили великий крок на зустріч до середовища вільного від гендерних стереотипів та упереджень. Тому натхненно рухаємось далі!

#Вільніувиборіпрофесій #UNRPP

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*