Міжнародний день людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. В цей день – є унікальна можливість нагадати всім про обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. Сьогодні ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно технічної освіти» долучився до цього свята. Наші здобувачі освіти дарували гарний настрій та щирі посмішки разом з букетом квітів.

Дуже приємно було спостерігати за їх чарівною посмішкою та здивованими щирими очима. Реакцію просто не можливо передати словами. Пам’ятаймо і надалі про свій борг перед людьми поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу і щоб на їх вустах завжди була лише посмішка.

P.S. Першого жовтня також відзначається всесвітній день усмішки.


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*