9 лютого відзначається Міжнародний день безпечного інтернету

Цьогоріч педагогами Кошель О. та Шергановою О. було проведено традиційну роботу за цим інфоприводом. «Вже кілька років  ми працюємо над темою небезпек, розповсюджених у мережі. У цей раз ми провели просвітницьку роботу стосовно таких небезпек з учнями першого курсу, які здобувають професію «Оператор комп’ютерного набору». Це була низка заходів різного формату, а 9 лютого став днем-висновком» – зауважила Олена КОШЕЛЬ.

Педагоги отримали міжнародний бейдж організаторок від Центру кращого Інтернету, який було створено в Україні з метою просування безпечного використання цифрових технологій, розвитку та підтримки інформаційно-цифрового суспільства, просування культури та безпеки користування мережею Інтернет. Цей бейдж підтверджує організацію заходу в Україні до «Дня безпечного Інтернету 2021» 9 лютого 2021 року (Safer Internet Day), що відбувся у світі під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Бейдж підтверджує підтримку та заохочування дітей, молоді, освітян та інших професійних спільнот, батьків та осіб, які їх замінюють, на зміну та використання позитивних можливостей, що існують онлайн, розвиток інформаційно-цифрової компетентності та підтримку, необхідну для уникнення ризиків під час користування Інтернетом.

Здобувачі освіти та їхні батьки отримали сучасні електронні посібники про те, як слід поводитися під час навчання онлайн.

Віцепрезидентка I курсу                 В. Новацька


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*