Міняємося ролями

Цікавою співпрацею та новими для себе ролями обернулася сьогодні, ніби спеціально 1 квітня, у День гумору, виробнича практика для деяких здобувачів освіти групи № 12 за професією «Оператор комп’ютерного набору» ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти». Мелітопольська Центральна дитяча бібліотека «Мальвіна» запропонувала учнівській спільноті виступити у ролі викладачів і взяти «під шефство» незвичайних учнів – дорослих поважних людей, які хочуть навчитися знанням комп’ютера. Координаторка проєкту Білан Яна, бібліотекарка Інтернет центру, та колектив працівників бібліотеки були здивовані кількістю наших учнів, бажаючих виконати це непросте завдання!..

Хлопці Скоробогатов Спартак і Павлов Дмитро почали «урок» доповіддю про важливість знань комп’ютера. Дівчатка Баханова Сніжана, Новацька Віка, Клещова Альона підхопили ініціативу, надихаючи та мотивуючи своїх «учнів» до навчання. А після особистого знайомства та жеребкування з розподілу викладач-учень усі перейшли до практичних занять.

«Сьогодні передчуваю дуже важливий день!» – написала напередодні Сніжана Баханова в своєму інстаграмі. А по обіді виклала свою світлину: «Стомлена, але щаслива!».

«А я буду вас вчити комбінаціям клавіш. Якщо вони, звісно, вам знадобляться!» – жартує Павлов Дмитро до «учнівського» колективу.

«Як це цікаво!» – вигукувала одна з «учениць» до своєї викладачки Новацької Вікторії.

«Ми навіть не сподівалися на такий високий рівень знань наших «учнів». Мені дісталася пані, з якою ми значно перевищили програму навчання!» – ділиться враженнями Клещова Альона.

Позитивні відчуття залишилися після уроку й в інших «викладачів»: Салькова Богдана, Дубового Андрія, Рябкова Данііла, Віталія Чупруна.

Курс навчання розписано по днях, програма підготовки потребує реальних глибоких знань, які нашим учням доведеться викладати простими та зрозумілими словами. Але тільки так – у спільній взаємодії – ми досягнемо найкращих результатів!

Віцепрезидентка I курсу                 В. Новацька


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*