Підсумки конкурсу «Світ у його нескінчених проявах»

З 15.09 по 22.11.2021 року Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області проводив конкурс серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області з предметів природничого циклу (біологія, екологія, хімія) «Світ у його нескінчених проявах». Мета проведення конкурсу – підвищення рівня залучення здобувачів освіти в дослідну й творчу діяльність, спрямовану на підвищення природничої грамотності, формування екологічно відповідального світогляду, особистісну самореалізацію та самовизначення.

ДНЗ “Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО” представляла здобувачка освіти групи 22 Новацька Вікторія під керівництвом викладачок хімії Журавель Віри Петрівни та Должкової Вікторії Василівни.

Конкурс проводився за трьома номінаціями.

У номінації «Цінуй своє життя» представлявся відеоматеріал з біологічних основ здорового способу життя (за результатами оцінювання Вікторія посіла ІІ місце).

У номінації «Зелена країна» подавався конкурсний матеріал у вигляді буклету й опису заходів з охорони навколишнього середовища, захисту й збереження природних ресурсів (за результатами оцінювання – ІІІ місце).

У номінації «Кристальні самоцвіти» необхідно було виростити полікристал і представити на розгляд журі матеріал власної дослідної діяльності: у формі мультимедійної презентації та відеоролик, у якому представити кінцевий результат – вирощений кристал (за результатами оцінювання посіла – ІІ місце).

Завдяки професіоналізму, креативності та злагодженій роботі дружної команди здобувачів освіти Новацької Вікторії, Борисової Юлії, Салькова Богдана та викладачів Журавель В.П., Должкової В.В. Квітко О.С., Бабаніної Т.В., Шабанової І.В. та Панасенко Д. О., роботи вийшли яскравими, незвичайними, веселими і незабутніми.

Номінація: «Цінуй своє життя»:

Номінація: «Зелена країна»:

Номінація: «Кристальні самоцвіти»:


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*