День студента

17 листопада відзначається міжнародний день студента. Ми щиро вітаємо усіх студентів з цим чудовим святом. Бажаємо натхнення та творчих успіхів.  Президент ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» Юлія Борисова та віце-президент Вікторія Новацька продемонстрували на звітній конференції діяльність роботи учнівського самоврядування за 2020-2021 н.р. та долучили здобувачів освіти взяти участь у конференції.

За допомогою гугл-форми «Я-Лідер», здобувачі освіти мали змогу не тільки ознайомитися з діяльністю роботи учнівського самоврядування, а й виявити власні лідерські якості.

Були  нагородженні почесними грамотами та грошовими нагородами «президії Запорізького обласного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу»  за активну роботу та з нагоди святкування дня студента здобувачі освіти  групи  №32 Борисова Юлія та  Гараян Левон, здобувачі освіти групи №22 Сальков Богдан та Новацька Вікторія, здобувач освіти групи №24 Пенькас Даніїл.

Також, подяками  від адміністрації комунального закладу «Мелітопольський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» були нагороджені за увагу та розуміння не байдужість до дітей: Борисова Юлія, Сальков Богдан, Новацька Вікторія. Наприкінці конференції адміністрація центру щиро привітала усіх студентів зі святом!

 


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*