Цінуй життя, пильнуй безпеку!

Цінуй життя, пильнуй безпеку! – тренінг з такою назвою 16.03. 2021 р. на базі ДНЗ МБЦ ПТО провела соціальний педагог Дар’я Аверіна. У ході тренінгу проаналізовано відповіді на анкетування, котре передувало тренінгу.

Були висвітлені такі питання:
✔Для чого живе людина?
✔Що найголовніше у людині?
✔Хто керує твоїм життям?
✔ Чи є у тебе авторитети?

У ході аналізу був засвідчений добрий психологічний настрій молодих людей та їх прагнення до оволодіння проблемою життєвої компетентності. Свідченням оптимістичного та креативного ставлення до життя учнівським колективом групи № 12 було створення відеокліпу під назвою ” Я живу!”, котрий було переглянуто у ході зустрічі. Кліп “Я живу” має силу життєствердження та містить у собі мотивуючу до життя тематику.

У другому блоці тренінгу були розглянуті такі питання:
✔Як захистити своє життя у сучасному інтернетпросторі;
✔Як не потрапити на ґачок до інтернет-злочинця;
✔Як оволодіти навичками рефлексії (самоаналізу) та антиципації (передбачення).

Юнакам та дівчатам було запропоновано перевірити своє критичне мислення у двох інтерактивах. Перший з них – продовжити фразу “На розі будинку стоїть…”. На матеріалі цього інтерактиву можна визначити, чи готова молода людина до бачення та розуміння небезпечної ситуації, чи навпаки, вона
дивиться світ через “рожеві окуляри”.

У другому інтерактиві потрібно було визначити, на якому із фотопортретів зображений сумнівний суб’єкт (бандит), а на якому − соціалізований (законослухняний громадянин). Тим самим учасникам тренінгу треба було показати, що не завжди зовнішність є приводом довіряти людині.

Наприкінці зустрічі учасники тренінгу створили “Дерево життя”, гілки якого оздобили листям з адекватними побажаннями собі сьогоднішньому, собі майбутньому та своїм нащадкам, що максимально оптимізувало життєдайну спрямованість тренінгу “Цінуй життя, пильнуй безпеку” Серію тренінгів з елементами методики самоорганізації особистості буде продовжено у наступних зустрічах.


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*