Акція «Монетки дітям»

Маленька монетка номіналом 25 копійок для багатьох з нас вже втратила свою цінність. Та кожен з нас може наділити її великою силою, долучившись до благодійної акції фонду «Таблеточки» за підтримки Національного Банку України та МОН.

Здобувачі освіти та колектив ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» прийняли рішення про участь у благодійній акції ‘Монетки дітям’. Метою цієї акції є збір монет номіналом 25 копійок, які вийшли з обігу, та перетворення їх на допомогу для онкохворих дітей. Ця акція – чудовий привід поговорити з дітьми про те, що в житті бувають різні ситуації, що є ті, кому ми можемо допомагати легко і швидко.

Запрошуємо і вас, долучитися до акції, а саме, зібрати монети номіналом 25 копійок та в період із 01 до 30 вересня 2021 року віднести їх до викладачів та майстрів нашого центру, які передадуть ці кошти до найближчого відділення банку партнера (АТ «Ощадбанк» м. Мелітополь, вул. Героїв України, буд. 65)

Любі друзі, ми на вас чекаємо!

Об‘єднаймося заради допомоги онкохворим дітям!

Діліться фотографіями акції у соцмережах з хештегом #монеткидітям та відмічайте @tabletochki_ в Instagram та tabletochki у Facebook.

Віцепрезидентка                В. Новацька


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*