Йшов 3-й тиждень карантину…

Йшов 3-й тиждень карантину…

Людина пристосовується до нових обставин, хоч і не завжди з задоволенням. Так і ми, освітяни та здобувачі освіти, намагаємося не падати духом і впевнені, що всі негаразди незабаром залишаться в минулому.

Так, викладачі активно працюють за онлайн розкладом за дистанційним навчанням та чекають на зворотній зв’язок зі здобувачами освіти. Найактивніші створюють власні блоги, беруть участь в  он лайн – конференціях та вебінарах . Варто зазначити,  що саме зараз у період карантину, знаходиться саме той час, якого завжди не вистачало для спілкування з колегами – профтехосвітянами  з інших областей.

Майстри виробничого навчання щоранку повідомляють про стан здоров’я здобувачів освіти кожної групи. Так, станом на 31 березня 2020 року  в групі №17 один учень хворіє на ангіну, група №11 –  5 ГРЗ, група №16 –  1 ГРЗ; група  №21  – 1 ГРЗ; група  №16 – 1 ГРЗ; група №24 – 1 ГРЗ; група №117 – 2 ГРЗ.

Завдяки майстру виробничого навчання групи №21 Кірєєвій Олені Валеріївні співробітники та здобувачі освіти, що залишилися у гуртожитку забезпечені захисними масками. Для дівчат маски у квіточках, для хлопців – стримані чорні маски, для співробітників –  традиційні марлеві. Щоб не нудьгувати вечорами, дівчата вишивають бісером картини, ну а хлопці, як хлопці…

За вікном розквітають дерева та манять своїм ароматом перші весняні квіти, і, мабуть, уперше українці не можуть сповна насолодитися цією красою. Але все минає і негаразди також. Прийде травень – яскравий, барвистий, закінчиться карантин , налагодиться життя і до нас повернуться усмішки та гарний настрій!

Методист ДНЗ «МБЦПТО»                                                                         Леся ДОРОХОВАКоментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*