Першокурсники не припиняють дивувати!

Здавалося б, кожний у своїй професії вмотивований на самостійне здобуття нових знань, отримання навичок, які часто перевищують навчальний обсяг. І це здається логічним на другому, третьому курсах, коли наші учні вже познайомилися з професією, почали її розуміти «зсередини», встигли полюбити. Проте коли «перевиконання плану» забезпечується здобувачами освіти першого курсу, на першому ж тижні навчання, – це й справді дивує!..

Саме таким – творчим, продуктивним, прогресивним – видався початок навчального року для гідних послідовників естафети знань з професії «Оператор комп’ютерного набору»: перший курс вже здобув сертифікати про проходження курсів з основ веб-розробок, активно знайомиться та вже програмує на Пітоні, проводить майстер-класи й монтує відеоролики.

Храмов Святослав і Скоробогатов Спартак, здобувачі освіти гр. 12, отримали іменні сертифікати від освітнього ресурсу Edera за успішне засвоєння курсу з веб-розробки із модулями HTML, CSS, Java Script. Для хлопців розібратися у тонкощах стилів і гіпертекстових елементів веб-сайтів не становить труднощів, бо ж на проходження чотирьохмодульного курсу їм вистачило … одних вихідних!

Приголомшив своєю розробкою й Рубан Слава: хлопець презентував написаний «з нуля» програмний код для комп’ютерної гри. Слава давно цікавиться програмуванням, тож для нього (та й для нас) стало великою радістю створення діючої програми, код якої розроблено самостійно. Як каже автор, «вона працює! Хоча поки що й «на милицях», але працює!..». Чекаємо від юного програміста нових звершень та продуктів!

Отаким виявилися розумники першого курсу з професії «Оператор комп’ютерного набору»! Чекаємо від них нових звершень та перемог!

Майстер в/н                                          О. ШЕРГАНОВА


2 Коментаря

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*