Форум – лідерів учнівського самоврядування

18 листопада 2020 року відбувся XIV форум лідерів  учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області, який пройшов в он-лайн форматі.

Після вітального слова тимчасово виконувача обов’язків Департаменту освіти і науки Віктора Захарчука, до уваги ради учнівського самоврядування були презентовані звіти наступних навчальних закладів: ДНЗ «ДПЛ», ДНЗ «БЦ ПТО», ДНЗ «ЗВПУМіС», ДНЗ «МБЦ ПТО», ДНЗ «МВПУ».

ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» з презентацією «Соціальна робота» представляла Новацька Вікторія. Соціальна робота – не тільки актуальний, але дуже важливий для нашої команди напрямок. Цікавим та несподіваним був конкурс з цифрами від Дар’ї Линник. Перші переможці ДНЗ «ЗППЛ» отримали чудову чашку з надписом «Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізький області». Після голосування діючий президент – Поліна Дрозд ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей» передала булаву як символ влади новому президенту Ради учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області Ніярі Мінаметовій, учениці ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю».

Чудово, коли молодь не тільки намагається, а бере ініціативу, навіть владу у власні руки та не боїться відповідальності.

Ми впевнені, завзяті, креативні, молоді дівчата та хлопці – лідери своїх навчальних закладів. Нехай усі наші починання завершуються успіхом!

Куратор Ради учнівського самоврядування                                   Оксана КВІТКО

Заступник президента Ради учнівського самоврядування          Вікторія Новацька

 


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*