День української письменості та мови

Дистанційне навчання стало справжнім випробуванням для всіх: здобувачі освіти вчаться самостійно опановувати знання, педагоги набувають нових компетентностей. Однак ніщо не повинно ставати перепоною на шляху до вивчення рідної мови. Всі її поціновувачі мали змогу долучитися до радіодиктанту національної єдності, який за традицією проводиться 9 листопада у День української писемності та мови.

Цьогоріч диктант став ювілейним, ХХ, а тому – особливим. Окрім власне написання диктанту, ювілейний рік відзначився єднанням українців у всьому світі. Писали диктант українці з діаспори Об’єднаних Арабських Еміратів, Лівану, Німеччини, Словаччини, Австралії, навіть у Канаді, де на цей час була друга година ночі!

Не залишився осторонь й наш навчальний заклад. Здобувачі освіти І курсу гр. 12 за професією «Оператор комп’ютерного набору», знаходячись вдома, із задоволенням долучилися до написання всеукраїнського радіодиктанту. Яким він їм здався? Важким чи ні?

«Така участь дозволила мені відчути себе маленькою часточкою великої України, де всі поєднані спільною рисою – любов’ю до нашої мови!» – поділилася враженнями Віка Новацька, одна з учасниць диктанту.

Отож, диктант написано, листи відправлено, а що буде далі – покаже час…

Викладачка                             Людмила ШИРЯЄВА


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*