Всеукраїнський науково-практичний семінар

Нові знання, нові горизонти…

06-07 червня 2019 року на базі Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» проходила Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування готовності майбутніх кваліфікованих робітників до підприємницької діяльності: пошуки та перспективи». На семінарі були присутні Л.О. Базиль, учений секретар Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, доцент; В.Ф. Орлов, головний науковий співробітник лабораторії професійної кар’єри Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор; О.В. Паржницький, директор науково-методичного центру у Запорізькій області, кандидат педагогічних наук; О.Д. Темних директор Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості; представники органів місцевого самоврядування, а саме заступник міського  голови С.М.Прийма та голова Асоціації «Власники житлових будинків Мелітополя» І.Синделі;  соціальні партнери, роботодавці, педпрацівники закладів ПТНЗ України.

В рамках роботи семінару відбулося урочисте відкриття Території професійних компетентностей «POLIMIN HUB» за підтримки Товариства з обмеженою відповідальністю «Фомальгаут-Полімін». Присутні були учасниками дискусійного клубу «Підприємницька діяльність: альтернатива чи необхідність професійної самореалізації кваліфікованих робітників», брейн-стормінгу «Психологія і педагогіка формування підприємницької компетентності учнівської молоді», воркшопу із обміну досвідом формування готовності учнівської молоді до підприємницької діяльності, круглого столу «Проектування підприємницько-орієнтованого середовища у закладах професійної, фахової перед вищої та вищої освіти: здобутки та ризики», у тренінгу «Виявлення підприємницьких здібностей».

Також учасники семінару мали змогу познайомитись з матеріально-технічною базою навчального закладу, роботою Центру консультування кар’єрного розвитку та підприємницького успіху, оглянути виставку інноваційних науково-(навчально)-методичних розробок та учнівських робіт, прийняли участь у майстер-класі з декоративного опорядження поверхонь матеріалами «Полімін».

Програма семінару була дуже насиченою та цікавою, кожен з присутніх мав змогу винести для себе нову та корисну інформацію.

Коли ти робиш корисну справу і тебе підтримує дружня команда науковців, представників місцевого самоврядування, роботодавці міста та регіону, соціальні партнери, профтехосвітяни Запорізької області та України, «бо це актуально і сучасно»,то це і є вільна демократія і швидкий рух до змін та розвитку.

Бажаємо всім учасникам заходу та колегам  наснаги, нових звершень та натхнення!

Заступник директора з ВР

Людмила Володимирівна Джерелейко


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*