Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

Наука про життя

«Тиждень знань з безпеки життєдіяльності…»

Цьогорічне гасло Всесвітнього дня охорони праці «Безпечне та здорове майбутнє праці». Підготовка до Тижня знань з безпеки життєдіяльності в нашому центрі розпочалася заздалегідь, згідно річного плану виховної роботи. Учні групи № 22 «Оператор комп’ютерного набору» під керівництвом класного керівника та майстра в/н Квітко Оксани Степанівни та інженера з охорони праці Товарницької Світлани Іванівни, протягом місяця готували презентації, відеоролики, мультики та публікації з тем охорони праці, безпеки життєдіяльності.

Під час тижня знань з безпеки життєдіяльності, що проводився в Державному навчальному закладі «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» (22.04.-26.04.2019 р.), пройшла низка заходів, а саме: конкурс малюнків, цикл тематичних заходів, практичних занять, години спілкування, показ соціальних роликів та виставка стіннівок.

З ентузіазмом учні центру взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей – 2019». Дев’ять робіт було направлено на конкурс, за результатом якого дві роботи отримали призові місця учень групи № 11 з професії «Маляр. Штукатур» Войцеховський Владислав – І місце, учениця групи № 32 з професії «Оператор комп’ютерного набору» Богданова Анастасія – ІІІ місце.

25.04.2019 р. на круглий стіл завітали щоб привітати та нагородити переможців Чуваков Ігор Вікторович, Панадій Сергій Аркадійович – головні державні інспектори головного управління державної служби з питань праці у Запорізькій області та Сергієнко Ірина Миколаївна – інженер з охорони праці «КБ Желєв С.С.» і компанії «Мелітопольський елеватор». Учні отримали не тільки грамоти, а й цінні подарунки для вдосконалення своїх творчих здібностей.

Всі групи центру взяли активну участь у виготовленні стіннівок і плакатів з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Виставка продовжувалася протягом всього «Тижня…» в холі центру.

Власна безпека, безпека на роботі, в побуті, на шляхах, завжди й усюди – це запорука здорового та щасливого життя. Бережіть себе!

Методист

Леся Миколаївна Дорохова

 

 

 


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*