Свято краси, ніжності та весни…

Свято краси, ніжності та весни…

Теплий промінь березневий
Розбудив дзвінку весну.
Ароматом квітів перших
День святковий огорнув.
Він вітання наші щирі
Передасть всім дамам милим,
Щоб жили в добрі і мирі
Щоб здійснились їхні мрії,
Щоб коханими були,
Щоб у радості цвіли.

У цей березневий день прекрасна половина людства чекає кольорів, ніжності і подарунків. Так вже традиційно склався цей весняний день. Усі з нетерпінням чекають цього свята та радіють, коли воно приходить.

Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки,  неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець.

07.03.2019 р. в актовій залі Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» пройшов розважальний захід «Нумо дівчата» до Дня 8 березня. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів та вітаннями, які лунали зі сцени. Запальними танцями, піснями та чудовими віршами, учні вітали найгарнішу половину людства – мам, бабусь, сестричок, вчителів, дівчат з якими навчаються, бажаючи в це прекрасне свято від усієї душі любові, добра та миру.

Директор центру Єременко Вячеслав Миколайович зі сцени привітав дівчат та жінок, побажавши всім весняного настрою та завжди залишатися вродливими, молодими та щасливими!

Бажаємо всім жінкам та дівчатам красоти, більше приємних сюрпризів, міцного здоров’я на все життя!

Методист

Дорохова Леся Миколаївна


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*