Серце до серця

Твори добро, бо ти – людина!

У Державному навчальному закладі «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» вже давно склалася добра традиція надавати допомогу тим, хто її потребує. Прояв чуйності та доброти педагогів завжди знаходять відгук і в дитячих серцях. В учнів формується свідоме й відповідальне ставлення до волонтерської діяльності, вони отримують задоволення від добрих справ. Адже чуйність, небайдужість до людського горя – риси притаманні українцям.

З 01.04.-30.04. 2019 р. учнівська молодь, педагоги та співробітники нашого центру активно взяли участь у XIV акції Всеукраїнського благодійного фонду  «Серце до серця»  під гаслом «Дитяче серденько, живи!», яка спрямована на збір коштів для закупівлі кардіологічного обладнання дитячої лікарні.

Рада учнівського самоврядування під керівництвом Квітко Оксани Степанівни зібрали 3000 тисячі гривень, які були перераховані на благодійний рахунок.

Можливо це невелика сума, але якщо кожна людина, кожен навчальний заклад внесе свій маленький внесок у спільну справу, то тисячі маленьких облич посміхнуться і сотні життів буде врятовано!

І доки хтось, десь запалює свічу з вірою, надією і любов’ю в серці, у кожного з нас буде горіти світло творіння!

Соціальний педагог

Брага Олександра Миколаївна

 


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*