Професія – творити

Професія – творити…

Професій безліч є цікавих, але свою обрати як

Щоб добре діло й добра слава?…

         Яким би ти не був: спокійним чи жвавим, веселим чи сумним – ти завжди шукаєш можливість і час для того, щоб підживити свої духовні сили, адже «не хлібом єдиним живе людина». Де віднайти те, що піднімає нас над сірою буденністю? Що робить життя цікавим, змістовним, багатогранним? Звісно, – це  улюблене захоплення.

В учнів та педагогів Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» є чудова нагода реалізувати всі свої творчі задуми та мрії. Адже вмілі руки керівників гуртка «Скарбничка мистецтв» навчать їх робити справжні витвори мистецтва, які вражають своєю красою,  неповторністю та майстерністю виконання.

Є бажання створити ляльку своєї мрії, або чудове намисто з бісеру? А може є бажання зануритися в історію і створити справжнього козака з козачкою? Тоді вам до «Скарбнички мистецтв». Під час створення в нагоді стануть різноманітні залишки тканини, ґудзики, мереживо, кольоровий папір, фарби, полімерна глина. А якщо буде бажання створити щось навіки, на допомогу прийде власноруч зроблений холодний порцелян.

Закінчивши художню школу, Тарасова Галина Іванівна працювала художником-оформлювачем, але мрія всього життя – працювати з молоддю, створюючи прекрасні речі. Мазніченко Лідія Олександрівна – дизайнер-будівельник за фахом та творча людина за покликанням. Разом вони роблять добру справу, продовжуючи сіяти прекрасне, мудре, вічне – високу культуру і духовність.

Результатом їх щоденної, копіткої праці стала перемога в Обласному конкурсі ялинкових прикрас «Моя Новорічна мрія» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край». За критеріями учні повинні були підготувати ялинкові прикраси для головної ялинки міста Запоріжжя: великі, яскраві, з урахуванням зимових погодних умов.

На розсуд журі було представлено понад 2000 тисячі експонатів, серед яких 11 – наші роби. Блискучу перемогу одержали наступні роботи наших учнів в розділі «Декоративно-ужиткове мистецтво» І місце:

  • експонат «Солодкий посох Святого Миколая» – Воробйова Марія, гр. № 12;
  • експонат «Чарівна цукерка», Кармаза Олександра гр. № 22;
  • експонат «Символ Нового 2019 року», Іванішина Діана гр. № 31;
  • експонат «Різдвяний янгол», Федоряка Олександра, гр. № 22;
  • експонат «Новорічна зірочка», Рябков Павло, гр. № 44;
  • експонат «Святий Миколай на порозі», Іщенко Крістіна, гр. № 31.

ІІ місце:

  • експонат «Рукавичка, де живуть дива», Полікарпова Анастасія, гр. № 21;
  • експонат «Новорічний сніговик», Кармаза Олександра, гр. № 22;
  • експонат «Яскрава ялинка», Воробйова Марія, гр. № 12.

6 золотих та 3 срібних місця – такого яскравого результату творчої  роботи команди в одному конкурсі  ще не було! Це ще раз доводить, що все в наших руках, треба тільки діяти, йдучи вперед до успіху!

Задля виховання естетичних смаків молоді, їхнього вміння бачити та розуміти красу, працюють наші керівники гуртка. Бажаємо їм творчого натхнення, талановитих учнів, які з задоволенням будуть приходити до творчої майстерні за новими перемогами!

P. S. Зараз наші майстрині та майстри готують творчі роботи для нових конкурсів! І ми впевнені, що незабаром ми знову почуємо імена наших учнів у складі переможців!

Методист

Леся Миколаївна Дорохова


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*