Покровський ярмарок у Мелітополі

Покровський ярмарок у Мелітополі

13 жовтня в парку ім. Горького відбувся перший бізнес-форум «Покровський ярмарок у Мелітополі». Цей фестиваль надав унікальну можливість не просто познайомитися з продукцією місцевих виробників, а й взяти участь у майстер-класах. ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО» за запрошенням Виконавчого комітету Мелітопольської міської ради взяв участь у вищезазначеному заході. Керівник гуртка «Скарбничка мистецтв» Тарасова Галина Іванівна підготувала цікавий майстер-клас з виготовлення виробів з моделіну, а дівчата перукарі з задоволення плели коси усім бажаючим. Делегація на чолі з Рудаковою Іриною Володимирівною, першим заступником міського голови із задоволенням розглядали та цікавилися презентацією виробів гуртка. На додаток приємно було отримати сертифікат учасника 1-го фестивалю БІЗНЕС-FEST «Покровський ярмарок у Мелітополі».

Дякуємо організаторам за можливість зануритися в атмосферу свята, поділитися власними вміннями та досвідом у  проведенні майстер-класів!

  • Нам дуже сподобалося. І вже є цікаві думки на наступний рік! – висловили свою думку Білецька Віра (група №218) та Саматова Вікторія (група №318), які навчаються за професією «Перукар-модельєр»

Впевненні, що бізнес-фест в Мелітополі стане не просто щорічним, а й популярною знаковою подією обласного масштабу!

Методист ДНЗ «МБЦПТО»

Дорохова. Л.М.


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*