«Пам’ятаємо тебе, Афганістан…»

«Пам’ятаємо тебе, Афганістан…»

Вам – ветеранам Афганської війни. Вам – солдатам, які чесно виконували свій обов’язок. Вам – у кого в душах і серцях рани, залишені війною. Вам присвячується!

Війна… Ще в 2014 році, святкуючи 25 – річницю виводу Радянських військ з Афганістану, ми всі, посміхаючись, говорили, що це – остання війна, на яку проводжали хлопців матері, кохані та друзі. Не варто шукати відповіді на запитання: «Кому потрібна війна?» І сьогодні тисячі українських солдат боронять українську землю, сотні з них, на жаль, поховані. Щодня ми просимо у Бога, щоб війна закінчилась якомога скоріше, і страшне слово ВІЙНА лунало, лише як згадка у виступах на сцені.

Напередодні свята 13.02.2019 р. у актовій залі Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» відбувся відкритий святковий захід «Пам’ятаємо тебе, Афганістан…». Дії перенесли нас в ті далекі роки… Учні-актори так вжилися в свої ролі, що склалося враження, що саме вони і є тими бійцями та юними дівчатами. Присутні в залі відчули на собі ту біль та страждання, яку довелось пережити воїнам-афганцям та їх родинам.

У цей святковий день зі сцени лунали хвилюючі вірші, солдатські пісні, слова вдячності від учнів.

Хвилиною мовчання присутні  вшанували пам’ять усіх полеглих на Афганській війні.

Слово для привітання надали нашому земляку, ветерану Афганської війни, старшому повітряному стрілку, прапорщику – Літовці Дмитру Кузьмичу та  прапорщику – Хілько Миколі Михайловичу. Від усієї міської організації воїнів-ветеранів та своїх товаришів афганці подякували адміністрації та педагогічний колектив за підтримку та розвиток патріотичного духу в підростаючої молоді. За вагомий внесок у роботі грамотами нагородили  директора ДНЗ «МБЦПТО» Єременка Вячеслава Миколайовича, методиста центру Дорохову Лесю Миколаївну, керівника хореографічного гуртка «Надія» Колтунову Надію Валеріївну, викладача Тікевич Світлану Вікторівну, учнів групи № 32 «Оператор комп’ютерного набору» та учнів хореографічного гуртка «Надія».

Наприкінці свята Вячеслав Миколайович висловив слова вдячності та наголосив, що ми надалі будемо підтримувати дружні стосунки з ветеранами та продовжувати піднімати патріотичний дух наших учнів. Адже Батьківщина в житті кожного з нас одна, і пам’ятати її історію – найголовніше завдання кожного з нас!

 

Методист

Леся Миколаївна Дорохова


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*