Новорічний концерт

Новий рік – час мрій…

Новорічних свят немов дива чекають і маленькі і дорослі, адже це свято коли незважаючи на свій вік ти сподіваєшся на звершення самих неймовірних бажань. А насправді дива поруч: це здоров’я близьких та рідних, це надійне плече товариша, тепло домівки та кохання…

27 грудня 2018 року в актовій залі «Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти», відбулося Новорічне свято для учнів, працівників центру, а також відвідувачів реабілітаційного центру.

З новорічними святами привітав присутніх директор центру Єременко Вячеслав Миколайович, висловивши сподівання що у цю Новорічну ніч обов’язково всі бажання здійсняться.

Хлопці та дівчата з двох корпусів об’єднавшись, підготували яскраві номери художньої самодіяльності, новорічні мініатюри. Подарував гарний настрій присутнім танцювальний колектив «Отрада». Рада учнівського самоврядування змонтувала відеоролик «Новорічне привітання 2019» від учнів та педагогічного колективу. Усі гості свята отримали солодкі подарунки.

І це свято, свято дитинства пройшло цікаво та весело. Усі присутні немов побували у казковій країні, де мешкає Дід Мороз та Снігуронька. Наші хлопці та дівчата, викладачі та майстри в/н привітали один одного з прийдешніми новорічними святами та побажали усім здійснення мрій!

Нехай 2019 рік буде наповнений творчою енергією, впевненістю в своїх силах і завтрашньому дні. Нехай він принесе мир і злагоду на нашу рідну українську землю!

Соціальний педагог

Брага Олександра Миколаївна


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*