Міжнародна науково-практична конференція

Йти перед собою – мати свідомість своєї мети!

07-08 листопада 2019 року методист Дорохова Леся Миколаївна та заступник директора з виховної роботи Джерелейко Людмила Володимирівна, які є аспірантками другого року навчання Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України, взяли участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції «ПРОФЕСІЙНЕ СТАНОВЛЕННЯ ОСОБИСТОСТІ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ» у м. Хмельницькому.

Напружений, наповнений емоціями перший день Х Міжнародної науково-практичної конференції завершився пізно ввечері. «Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи» – тема конференції, тема, яка цікавить та хвилює педагогів, науковців та людство взагалі. На пленарному засіданні з задоволенням слухали виступи видатних науковців: Неллю Григорівну Ничкало, Валентину Олександрівну Радкевич, особисто «закохалась» у доповідь Філіпчука Георгія Георгійовича, науковця, людину – легенду, патріота з великої букви. Було багато змістовних доповідей, цікавих знайомств. Наприкінці цього насиченого дня були впевнені, що новий день подарує нові враження та емоції.

Другий день конференції проводився у форматі роботи секції, круглого столу та підсумкового пленарного засідання. Тема круглого столу, в якому ми взяли участь «Забезпечення якості професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти» (модератор Л.О. Базиль, мій науковий керівник). Висловили свої думки стосовно питання якості освіти представники Департаменту освіти і науки, Науково-методичного центру Хмельниччіни, представники навчальних закладів. Підняли питання впровадження дуальної системи, державно-приватного партнерства, важливість освітніх інновацій у професійній підготовці робітничих кадрів. Кулалаєва Наталя, у своїй презентації відзначила саме Запорізьку область, Науково-методичний центр, наших колег – ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей», на базі якого впроваджено пілотний проект за дуальною формою навчання. Джерелейко Л. В. загострила увагу на необхідності стимулювання педагогів закладів професійної освіти до активності у громадській та професійній діяльності. Запропонувала розглянути питання сертифікації. Мною була надана інформація про досвід організації та роботи нашого Центру консультування кар’єрного розвитку та підприємницького успіху.

При підведенні підсумків, у промові Філіпчука Г. Г. пролунав вислів Іоана ІІ: «Йти перед собою – мати свідомість своєї мети!» Чи варто щось ще додати?

Методист ДНЗ «МБЦ ПТО» Л. ДОРОХОВА


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*