Дослідницький успіх юних науковців

Дослідницький успіх юних науковців

А чи вірите Ви у чарівну весну, коли віримо у перемогу своїх вихованців і ця віра та впевненість переходить на них?! От така чарівна весна, завітала та оселилась у Державному навчальному закладі «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» – квітуча весна-2019! А квіточки – то учні, які хочуть навчатися, здобувати знання та ставати найкращими!

Ось такі дві чарівні квіточки, дві Анастасії, Баранова та Богданова, навчаються в групі № 32 «Оператор комп’ютерного набору». Дівчата прагнуть до самовдосконалення, свої знання вони впевнено демонструють у різноманітних заходах: конкурсах, Олімпіадах та конференціях. І тут найважливішу роль відіграють наставники – досвідчені, мудрі педагоги, які не просто викладають той чи інший предмет, а передають свій багаж знань, свій власний досвід та  любов до предмета. Ірина Якимівна Казачанська – неймовірна  людина, досвідчений викладач, глибоко закохана у свій предмет – «Історія України та державотворення». Ірина Олександрівна Родіна – молодий, перспективний викладач, яка з ентузіазмом розширює свій світогляд з предмета «Українська мова та література».

16 квітня 2019 року в Запоріжжі відбулася ІІІ (обласна) науково-практична конференція учнівської молоді «Україна очима молоді». Були визначені історичні та літературні номінації. ДНЗ «МБЦ ПТО» на конференції представляли чудові дівчата – Баранова Анастасія та Богданова Анастасія.

В історичній номінації «Герої сучасності – серед нас» Баранова Настя (отримавши максимальну оцінку – 40 балів!) захистила свою дослідницьку роботу на тему:         «В.І. Різник: лікар за фахом, краєзнавець за покликом серця…»

Володимир Іванович Різник – дійсно видатна людина в історії Мелітопольщини. Головний державний санітарний лікар Мелітополя, який більше 35 років боровся у нашому місті з небезпечними інфекціями, впроваджував здоровий спосіб життя. Але частину своєї душі, часу, життя він віддав дослідженню і вивченню історії рідного краю. Володимир Іванович пішов із життя 12 жовтня 2017 року. Його пам’яті присвятила Анастасія своє дослідження.

Під час захисту своєї роботи учениця виявила ораторський хист, глибоке володіння досліджуваним історичним матеріалом, визначила оригінальну проблему дослідження та вагомо розв’язала її, продемонструвала яскраву презентацію. Ця тендітна дівчина виявила якості науковця-дослідника і змогла донести до слухачів істину про духовну спадщину нашого великого земляка.

Любов до Батьківщини, готовність  примножувати її багатства, оберігати честь і славу, – саме це надихнуло Богданову Настю дослідити поему свого викладача української мови Родіної Ірини Олександрівни «Ми – майбутнє України». Юна дослідниця підіймає питання реформування України молоддю, вивчає поетичні та стилістичні засоби поеми.

Яскравий захист роботи, чудова презентація, неповторні особистісні якості –   привели до високого результату – Настя отримала 39 балів.

Дівчата змогли добитися таких вагомих результатів завдяки напруженій праці і волі до перемоги. Успіхів та творчої наснаги для майбутніх наукових знахідок бажаємо нашим дівчатам та всім учасникам конференції!

Заступник директора з НР

Олена Георгіївна Узун


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*