Загадковий світ англійської мови

Загадковий світ англійської мови

Вивчення іноземної мови в сучасному світі – це одна з найважливіших складових успішної людини. Сьогодні мільйони людей в усьому світі вивчають іноземні мови. Знання іноземних мов свідчить про всебічний розвиток особистості, розширює світогляд, дозволяє пізнати культуру та звичаї іншого народу. Людина, яка вивчає іноземну мову, у той же час знайомиться з культурою країни, її літературою, історією і географією.

З 18 по 22 листопада у ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО» проходило свято – свято англійської мови! У рамках Тижня було проведено багато цікавих різноманітних заходів, спрямованих на вивчення та удосконалення іноземної мови. Учні груп з задоволенням підхопили ідею з проведення конкурсу на кращу стіннівку та проявили креативність в оформленні.

20 листопада викладачами Родіною Іриною Олександрівною та Біляєвою Тетяною Валеріївною була проведена вікторина знавців англомовних країн «A Trip to Knowledgeland», що в перекладі значить «Подорож до країни знань». Учні здійснили віртуальні подорожі англомовними країнами. Різнопланові конкурси були цікавими та різноманітними: текстові, фото- та музичні запитання. Змагалися між собою учні І та ІІ корпусу. В складі команд було по шість учасників. Перше місце зайняла команда залізничного корпусу.

Справжньою «родзинкою» цього заходу стала Онуфрієва Ірина – учениця групи №32, яка безпосередньо взяла участь у підготовці та проведені вищезазначеної вікторині. Іринина ідея, проявлена ініціатива, професійне виконання технічної частини конкурсу зробили захід яскравим, цікавим, досконалим.

21 листопада викладач Тікевич Світлана Вікторівна разом з учнями, справжніми акторами, запросили усіх у подорож до англомовних країн: мальовничої Британії, екзотичної Австралії, чарівної Канади та барвистих Сполучених Штатів Америки. На сцені актової зали відбувалося справжнє театралізоване дійство, під час якого до короля та королеви завітали гості з різних куточків світу.

Проведені заходи продемонстрували зацікавленість учнів вивченням англійської мови, ґрунтовну роботу викладачів з активізації й розвитку пізнавальної діяльності учнів даного предмета.

Світ іноземної мови яскравий та загадковий, це світ, занурившись в який, ти назавжди залишаєшся в його полоні…

Заступник директора з НР                                                О. УЗУН

Бланки дипломов специалиста Рутул. Бланк http://diplomas-i.com/ диплома бакалавриата Пенза. Хотя это кажется великой целью, это нереалистичный способ ведения бизнеса. Установите реалистичные сроки. Чем дольше вы б

Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*