Інклюзивна спартакіада

Ми рівні, ми духом сильні!

25 листопада на спортивній базі ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО» за підтримки Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради  (керівник Андрій Жорняк) була проведена ІІІ Інклюзивна Спартакіада. Організатор заходу – Мелітопольська міська Організація людей з інвалідністю (керівник Альбіна Демидова). На спортивному майданчику зібралися багаточисельні команди, серед яки х районна спілка людей з інвалідністю «Джерело», Польська спілка «Полонія», збірна команда учнів і викладачів ДНЗ «МБЦ ПТО». На початку змагань директор навчального закладу Вячеслав Єременко привітав всіх присутніх та зауважив, що головне – не перемога, а участь. Учасники команд випробовували свої здібності у шести представлених видах ігор: «Боча», «Еластік», «Джакколо», «Кульбуто», «Риболовля», «Дартс». Це було дійсно цікаво та захоплююче! Члени команд вболівали та підбадьорювали один одного, а програвши – засмучувались…

По завершенню Спартакіади Вячеслав Миколайович вручив переможцям грамоти та подарунки, кожен учасник змагань отримав подяку учасника та сувенір на згадку.

Спостерігаючи за учнями під час проведення подібних заходів, як  ніколи стає зрозумілим: «Лише безпосереднє спілкування з людьми-інвалідами дає можливість змінити світогляд та по-справжньому оцінити те, що маєш». Приклад життя та спортивної кар’єри нашої землячки, майстра спорту міжнародного класу, чемпіонки Європи та Африки з пауерліфтингу серед людей з обмеженими можливостями Тетяни Фролової ще раз доводить, що у цьому житті немає нічого неможливого! Це чудовий приклад мужності, незламної волі, віри у власні сили!

Заступник директора з ВР                                                                                Л. ДЖЕРЕЛЕЙКО


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*