І пісня для мами лине увись

І пісня для мами лине увись!

Не випадково у середині травня Україна відзначає одразу три особливі свята: День матері, Міжнародний день сім’ї та День вишиванки.

Родина, сім’я – це найдорожче для кожної людини. Мама… Перше милозвучне слово, сказане дитиною. Мамина ласка – це чарівні ліки від усякого болю. Мамина пісня – це найдорожче, що западає в душу дитини ще з колиски. Мама завжди створює затишок і лад у сім’ї. Вона – берегиня сімейного вогнища і саме матусею вишита перша в житті вишиванка.

Привітати з Днем матері, висловити слова подяки за виховання дітей, наших вихованців, гідного майбутнього України, зібралися 20 травня в актовій залі ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО» колектив навчального закладу, матусі, бабусі та найкращі учні центру.

Зі сцени у цей святковий день у виконанні учнів лунали пісні та вірші для найдорожчих у світі людей. Привітав присутніх та висловив щиру подяку за виховання чудових та талановитих дітей директор центру Єременко Вячеслав Миколайович.

Були і сльози, сльози радості і гордості за наших дітей.

Приємною несподіванкою стало відзначення «Подякою» кожної запрошеної мами. Учні гуртка «Скарбничка мистецтв» власноруч виготовили 47 маленьких подарунків у вигляді двох об’єднаних сердець: мами та дитини і подарували їх на згадку.

Бережіть своїх матусь!

Будьте їхньою надією і опорою!

Бажаємо вам всім: любові від матусь, поваги від дітей, а щастя і здоров’я від Бога!

Заст. директора з ВР Джерелейко Л. В.


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*