Пам’ятаємо Перемагаємо

День Перемоги!

Пам’ять – це єдине, що неможливо відібрати у народу. Доки живе пам’ять про героїчне минуле українського народу, доки ми, українц,і будемо існувати як нація…

Вшанувати загиблих і всіх тих воїнів, що подарували нам свободу та мирне небо, зібралися 07.05.2019 р. учні та педагогічний колектив Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» на урочисту лінійку, присвячену Дню пам’яті та примирення і 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ці святкові дні і величні пам’ятники, і обеліски по всій країні вкриваються весняними квітами.

Ведучі урочисто привітали всіх присутніх зі святом 9 травня, наголосивши, що День Перемоги є символом героїчного минулого наших батьків і дідів, згадавши прізвища героїв – випускників навчального закладу, які загинули на війні. Бурхливими оплесками зустріли присутні Поліщук Людмилу Іванівну, дитину війни, яка багато років працювала викладачем у нашому центрі.

Гості, викладачі та учні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, кого з нами зараз нема, хто за мирне майбутнє віддав життя.

Ми вітаємо всю країну, ветеранів Другої Світової війни з великим святом Перемоги! Ми вдячні кожному за мир і добро, витримку і відвагу, героїчність і патріотизм, за вільну і незалежну Україну.

Заступник директора з ВР

Джерелейко Людмила Володимирівна

 

 

 

 


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*