День відкритих дверей

Зустрічаємо майбутніх професіоналів своєї справи

За вікном зранку падає дощ… Ми хвилюємося, бо сьогодні 15.04.2019 р. у Державному навчальному закладі «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» День відкритих дверей, день до якого готувалися заздалегідь. Так завжди буває, коли чекаєш на гостей. В коридорах метушня, хлопці та дівчата поспішають вчасно підготувати у холі свої робочі місця на виставці профмайстерності.

Майже 200 майбутніх абітурієнтів м. Мелітополя та районів завітали на День відкритих дверей до будівельного та залізничного корпусів. Неймовірний запах печених смаколиків так і запрошував зазирнути до кухарів на горнятко кави, а з кабінету № 7, де облаштовується «Центр консультування, кар’єрного розвитку та підприємницького успіху» ще віє щойно пофарбованими стінами та новенькими меблями.

Чекали майбутніх абітурієнтів і  в майстернях центру на майстер-класах з опорядження гіпсокартонних поверхонь за допомогою трафаретів та інструментів для декорування, сучасного оздоблення декоративним покриттям «Нокдаун», з облицювання поверхонь мозаїкою та диким каменем.

З задоволенням молодь зазирнула у чарівний світ електрогазозварників, малярів, мулярів,  слюсарів, касирів та слюсарів-електриків. Оператори комп’ютерного набору поділилися своїми вміннями та навичками обробки комп’ютерних даних. Кухарі запросили в історичну кулінарну подорож Україною після якої хлопці та дівчата взяли участь  у майстер-класі з приготування власної піци, яку продегустували всі присутні. На згадку про знайомство з навчальним закладом майстрині гуртка «Скарбничка мистецтв» підготували для гостей пасхальні сувеніри.

Спілкування з  майстрами в/н та викладачами «відкрило очі» багатьом дітям на престижність робітничих професій. Сподіваємось, що кожен, хто завітав до нас в цей день не залишився байдужим. А вже 1 вересня нового навчального року поповнить ряди нашої великої родини! Приходьте до нас, ми побудуємо щасливе майбутнє України разом!

Заступник директора з ВР

Людмила Володимирівна Джерелейко

 


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*