Маленькі справи в нашому житті!

Маленькі справи в нашому житті!

У перекладі з французької «волонтер» означає «доброволець». Сьогодні так називають тих, хто за покликом душі небайдужий до проблем оточуючих.

Волонтер – це, передусім, добра, милосердна людина, яка володіє неабиякими комунікативними навичками і приваблює до себе людей, розуміє біль, негаразди оточуючих та співчуває їм, має бажання безкорисливо допомогти вирішувати проблеми інших.

Волонтери важливі для кожного суспільства, тому що вони працюють без користі для себе, показуючи цим суспільству, що є ще в житті речі більш цінні, ніж отримання матеріальної нагороди.

Учні Ради учнівського самоврядування під керівництвом Квітко Оксани Степанівни Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» багато років товаришують з КЗ “Мелітопольський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей” ЗОР.

Щосуботи, з нагоди свят та просто так хлопці та дівчата нашого навчального закладу заглядають у гості до малечі. Намалювати разом колаж мрій, подарувати повітряні кульки, солодощі та фрукти, пограти, просто поспілкуватися на цікаві теми – ось невеликий перелік наших маленьких добрих справ.

Дівчата, які навчаються за професією «Перукар-модельєр. Майстер манікюру та педикюру» залюбки роблять малечу красивою за останніми тенденціями моди. Майже 40 дітей сьогодні перебуває в закладі, і звісно, це маленький привід зробити їх трішки щасливішими, тим більше, що дівчата готувалися до конкурсу краси.

Куратори групи перукарів Король Анжела Анатоліївна та Саєнко Ірина Олександрівна разом з дівчатами три дні поспіль відвідували КЗ “Мелітопольський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей” ЗОР та допомагали дівчаткам стати справжніми красунями.

Кожна маленька справа має велике значення, адже з маленького добра народжується велике щастя. Давайте разом примножувати добрі справи та гарне відношення один до одного!

Методист

Леся Миколаївна Дорохова

 


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*