«Сучасні заклади освіти – 2019»

Золота багато не буває!

Знаходить успіх той, хто його шукає, хто щоденно працює, удосконалюється в своїй роботі! Саме такі викладачі працюють у нашому навчальному закладі!

Сьогодні, в час прогресу новітніх технологій, дуже важливо зацікавити здобувачів освіти викладеним матеріалом, за допомогою якого можна захопитися тим чи іншим предметом.

14-16 березня 2019 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2019» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

На цій виставці завжди представлені інноваційні розробки, авторські дидактичні засоби  та  методики, а також ефективні освітні технології. Широке коло учасників з різних країн світу дає можливість поповнити свій педагогічний досвід навчальним закладам України.  А також у межах Десятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2019» відбулось нагородження переможців  рейтингового виставкового конкурсу з тематичних номінацій.

Уже не перший рік ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО» бере участь у даному заході. У цьому році було представлено розробку електронного навчального посібника «У хвилинку дозвілля з математикою», який представили на розсуд суддів виставки викладачі Вікторія Василівна Должкова та Ольга Ігорівна Пінчук. У цьому напрацюванні викладачі намагалися поєднати загальноосвітній, зокрема математичний, та професійний залізничний напрямок підготовки учнів, врахувавши при цьому життєві компетентності. Цей посібник можуть використовувати не тільки педагоги у підготовці до уроків, а й учні у вільний час при підготовці до уроків математики та ЗНО з функцією перевірки завдань. Посібник має можливість оновлення інформації, що важливо в наш час постійного осучаснення програм.

І ця робота не виявилася марною. Завдяки розробці наш навчальний заклад був нагороджений золотою медаллю у номінації «Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів».

Ми вітаємо наш педагогічний колектив. Слід зазначити, що протягом усіх років участі у цій виставці ми ніколи не поверталися з цієї виставки без нагород. Чекаємо нових перемог і надалі! Також вітаємо наших колег профтехосвітян та команду науково-методичного центру Запорізької області. Дійсно сузір’я талановитих!

Заступник директора з НВР

Іван Леонідович Потєряєв

 

 

 

 

 

 


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*