ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр»

Неможливо завжди бути попереду, але у трійці лідерів обов’язково!

На світі є багато цікавих та поважних професій, кожна з них заслуговує на повагу. Вдягаючи нове вбрання, ми дякуємо кравцям, смакуючи цукерки або тістечка – кондитерам, аграріям дякуємо за свіжий запашний хліб. Перед нашими очима швидко міняються їх вироби, змінюючи один одного. А є професії, роботи яких залишають свій слід на роки, на віка. Це архітектори та художники, поети та винахідники, і звісно ж – будівельники!

Пишаємося, що саме професії будівельного напрямку посідають гідне місце на сучасному ринку праці України та нашого регіону.

21 березня 2019 року на базі Державного навчального закладу «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти» проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Маляр».

Конкурс  проводився у два тури: теоретичний та практичний. Боротьба за звання найкращого була напруженою, здобути перемогу було нелегко, адже конкурс зібрав справжніх юних майстрів своєї справи.

За рішенням журі переможцем конкурсу став учень Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище» Лавданський Микола. До конкурсу учня готували майстер виробничого навчання Москаленко Степан Петрович та викладач Орел Наталя Григорівна.

Почесні ІІ та ІІІ місце зайняли учень Державного навчального закладу «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти» Виноградов Володимир та учень Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» Медведенко Андрій. Переможці нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

Конкурси фахової майстерності ще раз доводять, що наша країна отримає кваліфікованих спеціалістів, які знають свою справу, вміють та люблять працювати!

Бажаємо кожному учаснику конкурсу знайти гідне місце у житті та професійній сфері!

Методист

Дорохова Леся Миколаївна


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*