Масляна гуляє!

Масляна гуляє!

Масляна – це стародавнє слов’янське свято, іншими словами проводи зими. Традиційною стравою цього свята є млинці, які символізують весняне сонце. 05 березня 2019 року в Державному навчальному закладі «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» відбулося свято млинців, які презентували виключно хлопці центру. Саме тому, що жіночий день припадає на Масляний тиждень, було вирішено, що саме чоловіки будуть хазяйнувати, щоб підняти настрій, нам дівчатам!

До речі, вперше жінок колективу навчального закладу вітали солодкими млинцями чоловіки центру. Ми дізнались багато цікавого про історію та походження цього свята, а також мали змогу скуштувати млинці різні за формою та начинками.

Окрасою заходу стали презентації груп № 21 «Слюсар з ремонту рухомого складу. Машиніст тепловоза. Машиніст електровоза» та групи № 32 «Оператор комп’ютерного набору», які посіли І місце в конкурсі, ІІ місце поділили групи № 12 «Оператор комп’ютерного набору», № 14 «Електрогазозварник» та викладачі фізичної культури, ІІІ місце посіла група № 35 «Муляр, лицювальник-плиточник».

Свято було веселе, гарне і смачне!

Методист

Дорохова Леся Миколаївна


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*