Зустріч з письменниками ЛІТО ім. Павла Ловецького

Зустріч з письменниками рідного краю

11 грудня 2018 року у Державному навчальному закладі «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» відбулася зустріч з письменниками ЛІТО ім. Павла Ловецького. Вже стало традицією запрошувати  до нас у гості письменників нашого міста. Зустріч пройшла, як завжди, в теплій, дружній атмосфері.

Ми живемо в двадцять першому столітті – в час комп’ютерних технологій.  Тому не дивно, що сучасна людина вимагає щоденно оновлення інформаційних ресурсів. Та чи може комп’ютер повністю витіснити книгу? Відповідь на це питання досить неоднозначна. Згадаймо вислів І.Франка: «Книги – морська глибина, хто в них пірне аж до дна, труду хоч матиме вдосталь, дивнії перли виносить». Книжки були завжди найбільшими цінностями людства. Вони допомагали пізнати історію, культуру, побут та звичаї  як свого, так і інших народів. Ще за часів князювання Ярослава Мудрого була створена велика бібліотека, а книги коштували дуже дорого й вважалися неабиякою розкішшю. Минав час, змінювалися люди, побут… та книга все ж лишилася великою цінністю. Книга – знак освіченості. Гарна книга завжди означала, що людина має відмінний смак. Незрівнянне відчуття, коли ти береш книгу, а від неї – аромат. Віє мудрістю, довголіттям.

Письменники літературного об’єднання ім. Павла Ловецького нам дали змогу звернутися до чарівного світу книги. В зустрічі взяли участь відомі мелітопольські літератори: голова літературного об’єднання Світлана Непомняща; постійний наш гість, письменниця, художник Ганна Шевченко; зачарувала присутніх в залі своїми гуморесками Наталія Осташевська; затамувавши подих, учні центру слухали ліричні вірші  молодої письменниці Богдани Гайдучек, виступ якої прикрасив наш захід; про кохання і надію, життєві випробування, про жагу до життя та оптимізм, які долають усі перешкоди, читав свої вірші постійний наш гість, залізничник за професією, Сергій Герасимов. Наші мелітопольські письменники завдяки своїй творчості, любові до літератури переконали всіх, що книга краще, ніж комп’ютер, не дивлячись на швидкий  ритм нашого життя й потребу у комп’ютерних технологіях.

Завершальним акордом нашого заходу, був музичний подарунок для літераторів Мелітополя від учнів нашого центру – пісня у виконанні Кузовлєвої Валерії, учениці групи № 32 «Оператор комп’ютерного набору».

Після завершення заходу гостей центру запросили до круглого столу, де за філіжанкою чаю продовжили літературні дебати. На літературні посиденьки завітав директор центру Єременко Вячеслав Миколайович та методист центру Дорохова Леся Миколаївна. Письменники виразили величезну вдячність керівництву  центру за гарно підготовлений захід та відзначили професійну підготовку ведучих Пузакової Каріни та Бабій Інни.

Велич мистецтва єднає людей, незважаючи на вік, статус, регіон чи країну, у якій вони живуть. У кожного є свої вподобання і прагнення, проте прагнення змінити світ на краще, любити свої рідних, свою землю – це завжди сучасно, що і було продемонстровано на святі поезії і музики.

Бібліотекар центру

Бойко Лариса Леонідівна


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*