З Днем народження, любе місто!

З Днем народження, любе місто!

В останній день вересня славетне місто Мелітополь відзначило свій День народження. 234 роки для Всесвіту – це замало, а для міста – це певний етап становлення та розвитку.

Різнобарвний ярмарок виробів мистецтва, декоративно-ужиткового мистецтва, керамічного посуду, виїзна торгівля міських підприємств, «ЕКСПО-ПРОСТІР-2018» – заполонив усю центральну частину міста.

Урочистий рух делегації очолив губернатор Запорізької області Костянтин Бриль, міський голова Сергій Мінько, міські депутати та багато чисельні запрошені гості. Заступник міського голови, Прийма Сергій, очолив делегацію іноземних гостей, які з інтересом поспілкувалися з учнями, які представляли навчальний заклад. На згадку про зустріч представники іноземних делегацій зробили спільне фото. Заступник міського голови Сергій Миколайович вручив директору Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» Подяку за активну участь у ЕХРО-просторі «Мелітополь навчальний, промисловий, діловий» та з  нагоди святкування 234-річниці заснування міста Мелітополя.

Яскраво вдягнені в спецодяг учні будівельники та залізничники з гарним настроєм та задоволенням презентували навчальний заклад. Інформаційний матеріал сучасних професій зацікавив навіть батьків маленьких діточок, які, можливо, в майбутньому стануть нашими учнями.

Цікавості заходу привнесли майстрині  гуртка «Скарбничка мистецтв», які продемонстрували свій майстер-клас з виготовлення осінніх квітів, майбутні перукарі – заплітали надзвичайно гарні коси з різнокольоровими стрічками, квиткові касири продавали віртуальні квитки на потяг, слюсарі-електрики вчили бажаючих керувати потягом на семуляторі тепловоза 2Т-116. З цікавістю та захопленням перехожі знайомились з досягненнями наших вихованців, педагогів та майстрів в/н, кулінарними витворами кухарів під символічною назвою «Осіння рапсодія», виробами художньої майстерності та творчими роботами електрогазозварників.

Вітаємо тебе, рідне місто! Зі святом! Бажаємо процвітання, розвитку, миру, злагоди та добробуту кожній родині!

Методист ДНЗ «МБЦПТО»

Дорохова Леся Миколаївна

 


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*