Виробнича екскурсія на завод «UDK»

27.02.2018 р. в рамках соціально-освітнього проекту від компанії «Фундамент» «PROфесійний будівельник – це КРУТО» відбулася виробнича екскурсія на завод «UDK» у місто Дніпро.

Екскурсія була організована для майбутніх будівельників  нашого центру з професії «Муляр».

«UDK» один із самих великих вітчизняних заводів-виробників  стінових блоків з автоклавного газобетону. Бачення компанії «UDK» полягає в тому, щоб надати українським забудовникам матеріал преміум-класу. Виробництво використовує дуже мало природних енергоресурсів, токсичні відходи нt забруднюють атмосферу та тільки природні сировинні матеріали використовуються для виробництва 100% природного кінцевого продукту.

Наших учнів гостинно зустріли та провели  цікаву, ознайомчу екскурсію по виробництву, показали  новітньо обладнану  технологічну  лабораторію, де проводять тести на відповідність та якість вхідної сировини та готової продукції.

Хлопці взнали переваги газобетону «UDK» перед іншими стіновими блоками, а саме:

  • теплоізоляція;
  • екологічність;
  • економічність;
  • вогнестійкість.

В рамках соціально-освітнього проекту від компанії «Фундамент» «PROфесійний будівельник – це КРУТО» для наших учнів проведено вже 3 семінари-практикуми та екскурсія на описане підприємство.

Сподіваємося, що отримані знання будуть корисними в навчанні та подальшому житті для майбутніх фахівців будівельної галузі.

Дякуємо організаторам за цікаву виробничу екскурсію, сподіваємось на подальшу співпрацю.

 

В. о. заст. директора з НВР

Джерелейко Л. В.


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*