Відкриття інклюзивно-спортивного майданчику

І знову свято, і друзі поруч!

12 червня у Центрі комплексної реабілітації м. Мелітополя для людей з інвалідністю урочисто відкрили перший, і поки єдиний у Запорізькій області, інклюзивно-спортивний майданчик.

Радник проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» В. Василенко та координатор проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» О. Кравченко привітали присутніх з нагоди відкриття майданчика.

Мер міста, С. Мінько, підкреслив, що створення та оснащення такого сучасного інклюзивно-спортивного майданчика відбулося завдяки співпраці між Мелітопольською міською радою і Німецьким товариством міжнародної співпраці (GIZ). Сергій Анатолійович подякував народу та владі Німеччини, всім людям, які вклали кошти і долучилися до втілення проекту та вручив Подяку від всіх мелітопольців В. Василенко.

Вітання лунали від депутатів облради В. Кюрчева і С. Абдурахманової, представників громадської організації «Альянс нових мелітопольців», численних друзів центру та гостей свята.

Серед запрошених гостей – директор Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» В. Єременко. Директор Центру реабілітації Т. Чорна з вдячністю прийняла подарунки для дитячого відділення та вручила Подяку  «За співпрацю і небайдужість до проблем людей з інвалідністю та участь в урочистому відкритті інклюзивно-спортивного майданчику» учням та О. Квітко. Оксана Степанівна – «зв’язуючи ланочка», яка колись проклала перші кроки до центру, а сьогодні – це невід’ємна частина нашого життя!

Тісна співпраця нашого навчального закладу та Центру комплексної реабілітації протягом багатьох років – яскравий доказ дружби! Навіть виробничу практику деякі учні виявили бажання та проходили у наших друзів. Жодна подія в центрі реабілітації не відбувається без фото та відео супроводу, який забезпечують наші учні.

Концертні програми, проведення спільних заходів об’єднує всіх нас і вчить небайдужості!

В. о. заст. директора з НВР

Джерелейко Л. В.


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*