Тиждень професійної майстерності

Тиждень професійної майстерності з будівельних професій у ДНЗ «МБЦТПО»

Кожний великий будівельник обов’язково

великий поет. Він повинен бути великим,

оригінальним інтерпретатором свого часу.

Ф. Райт

ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» – справжня кузня робітничих професій. Маляр, штукатур, муляр, лицювальник-плиточник – сучасні професії, конкурентоспроможні на ринку праці.

З 26 лютого по 2 березня 2018 року у ДНЗ «МБЦПТО» пройшов тиждень профмайстерності під гаслом: «Моя професія – будівельник». В рамках тижня були проведені конкурси: на кращу стіннівку, фахової майстерності, рефератів та технічної творчості.

Тиждень відкрив конкурс стіннівок серед груп будівельних професій. Відповідність темі та оригінальність виконаних робіт порадувала журі. Згідно з графіком були проведенні змагання з фахової майстерності за професіями муляр, лицювальник – плиточник та маляр-штукатур. За підсумками теоретичного та практичного турів були визначені переможці.

Також протягом тижня журі мало змогу ознайомитися та визначити кращих у конкурсі рефератів. Оскільки всі групи досить відповідально поставилися до цього завдання, підготували яскраві реферати, в яких саме їх професія виглядала найкращою, тому переможцями стали всі учасники.

Завершився тиждень конкурсом технічної творчості.

6 березня в актовій залі ДНЗ «МБЦПТО» відбулася дисциплінарна лінійка. Прізвища переможців оголосив голова методичної комісії Мирошниченко Олексій Якович, а привітав учнів директор центру – Єременко В’ячеслав Миколайович. Всі учасники були нагороджені дипломами, грамотами, грошовими винагородами та призами.

Але відпочивати нам ніколи, тому що ми готуємося до участі у обласному конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Муляр», який буде проводитися 6 квітня 2018 року на базі ДНЗ ««Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти».

Приємно, що серед учнів нашого центру багато талановитих та працьовитих молодих людей. Ми сподіваємося, що їх перші успіхи та перемоги тільки початок життєвих досягнень, а все найцікавіше їх чекає попереду.

Викладач-методист, голова методичної комісії

з будівельних професій

О.Я. Мирошниченко


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*