Свято краси та весни

Свято краси та весни

Так і хочеться вже сказати весні:

«Час прокидатися, сонько! Ми вже хочемо тепла».

Хоч на календарі початок березня, здається, що весна десь загубилась. Якось невпевнено сонячні промені заглядають у віконечко, а сніг та холодний вітер говорить про те, що зима вирішила залишитися? Але всі чоловіки України, вітаючи жінок зі святом весни та краси, стверджують одне – разом з жіночим днем обов’язково прийде весна.

Напередодні чарівного дня у актовій залі Державного начального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» було справжнє свято. Першою частиною стало проведення підсумкової дисциплінарної лінійки за січень та лютий, а другою – святковий концерт, присвячений 8 березня.

На святкову сцену вийшли десятки переможців та призерів конкурсів різних рівнів, в нашому центрі вчаться талановиті в усіх сферах хлопці та дівчата: спортсмени, віртуозні майстрині гуртка «Скарбничка мистецтв», творчі особистості, талановиті наставники – класні  керівники та майстри в/н, яким були вручені грамоти, дипломи та грошові винагороди.

Голова методичної комісії з будівельних професій, Мирошниченко Олексій Якович, розповів про тиждень професійної майстерності з будівельних дисциплін, який проводився з 26.02 по 03.03.2018 р. Під час проведення тижня учні мали змогу проявити свої здібності в різних напрямках: виготовлення тематичних стіннівок, написання рефератів, участь у конкурсі професійної майстерності.

Переможці та призери були нагороджені дипломами, грошовими преміями та подарунками. Олексій Якович наголосив, що незабаром на базі навчального закладу пройде конкурс профмайстерності з професії «Муляр, лицювальник-плиточник», переможець якого буде представляти Запорізьку область на Всеукраїнському конкурсі, що відбудеться в місті Рівне.

На сцені лунали святкові привітання, веселі пісні, яскраві відеоролики, комедійні сценки, а головне – панував гарний настрій та атмосфера свята. Хочеться побажати всім жінкам та дівчам красоти, більше приємних сюрпризів, міцного здоров’я на многії літа!

Методист

Дорохова Леся Миколаївна

 


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*