Обласний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності

Будівельники будують міста, будівельниками пишається країна!

Сьогодні професії будівельного напрямку особливо актуальні на ринку праці. Знайти професіонала своєї справи, людину яка може досконало виконати будівельні роботи не таке просте завдання. Отримати перші  професійні навички у майстернях центру та на виробництві, допомагають учням справжні професіонали – майстри виробничого навчання Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти». Згодом, учні навчального закладу мають можливість удосконалювати свою майстерність під час роботи на маленьких та крупних підприємствах в різних куточках України. Нажаль сьогодні в Запорізькій області лише наш навчальний заклад готує учнів з професії «Муляр».

11.04.2018 р. на базі ДНЗ «МБЦ ПТО» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної освіти) з професії «Муляр».

Програма конкурсу передбачала виконання теоретичного і практичного туру. Теоретичний тур охоплював знання з наступних предметів: «Технологія кам’яних робіт», «Будівельне креслення», «Електротехніка», «Охорона праці», та включав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері.

Практичний тур складався з одного завдання – виконання цегельної кладки П-подібної конструкції товщиною ½ цеглини.

Багато зусиль треба було докласти, щоб за відповідними критеріями набрати 130 максимальних балів.

В конкурсі брали участь учні ІІ та ІІІ курсу нашого центру, які з гідністю представили виконанні роботи, та довели, що вони талановиті та творчі.

За результатами конкурсу місця розподілилися таким чином:

І місце – Дубінін Артур учень групи № 35;

ІІ місце – Лагода Павло група № 35;

ІІІ місце – Борисенко Євген група № 25.

ІV місце – Іваненко Сергій група № 25.

Підготували учнів до конкурсу викладачі спеціальних дисциплін, викладач-методист Мирошниченко Олексій Якович, майстри виробничого навчання Ністратова Наталія Федорівна та Приходько Людмила Юріївна.

Переможці були нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, а Іваненко Сергій отримав грамоту учасника конкурсу.

Конкурси фахової майстерності ще раз доводять, що наша країна отримає кваліфікованих спеціалістів, які знають свою справу, вміють та люблять працювати!

Бажаємо кожному учаснику конкурсу знайти гідне місце у житті та професійній сфері!

P.S. Але найскладніше нас чекає попереду. Незабаром, а саме 15.05.-17.05.2018 р. відбудеться ІІІ Всеукраїнській етап конкурсу. Запорізьку область буде представляти наш учень Дубінін Артур. Дуже сподіваємось на успіх і бажаємо впевненості та наснаги!

Методист

Дорохова Леся Миколаївна


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*