Обласний фестиваль української пісні

Пісня – це душа народу!

Рідний край, рідна земля. Батьківщина, Україна… Які це теплі і разом з цим прекрасні і святі для нас слова. Щасливі ми, що народилися і живемо на чудовій, багатій землі. Україна – це тихі води й ясні зорі, зелені сади, білі хати, синє волошкове поле, жовтогарячі колоски пшениці, сильний духом народ і звісно найталановитищі у світі діти.

20.03.2018 року на базі КУ «Запорізький обласний центр молоді» відбувся Обласний фестиваль української пісні «Ти будеш жити вічно, Україно!» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Урочисто привітала учасників фестивалю та відкрила захід Прийменко Галина Володимирівна – головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації. Галина Володимирівна наголосила на важливості розвитку та самовдосконаленні української молоді, популяризації рідної мови та української пісні.

Державний навчальний заклад «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» взяв участь у трьох номінаціях фестивалю. Українську народну пісню «Лелеки» виконала Кузовлєва Валерія, учениця групи № 22, яка навчається за професією «Оператор комп’ютерного набору» Валерія співала під музичний супровід скрипаля Борисенко Данила. Душевна мелодія, проникливе виконання пісні зачепило серця всіх присутніх у залі. У номінації національно-патріотична пісня пролунав чудовий витвір Марти Шпак «Мальви» у виконанні Риженко Катерини, учениці групи № 218, яка навчається за професією «Перукар. Маникюрник-педикюрник». Тріумфальна хореографічна постановка в якій відображена трагічна доля українських синів, що боронять кордони України та матерів, які завжди чекають їх додому, не залишила байдужими жодного…

У номінації українська естрадна пісня, навчальний заклад представила, сподіваємось, майбутня зірка України Матюшкіна Дар’я з піснею «Мова єднання». Відкрита посмішка, щирість та самовіддача Дар’ї на сцені зачарували глядачів.

Як результат наполегливої, щоденної, копіткої праці керівника хореографічного гуртка «Надія» Колтунової Надії Валеріївна та керівника вокального гуртка «Співуча молодь» Смірнова Дениса Володимировича принесли в нашу скарбничку досягнень два срібла.

Ми щасливі, що народилися в країні серед народу з такою багатою культурою, наші діти  вміють відчувати радощі від співу, дарувати свої почуття іншим.

Ми щиро вітаємо наших керівників та учнів нашого центру з черговими перемогами, та бажаємо, нових звершень та досягнень!

більше фото за посиланням https://mbzpto.org.ua/berezen-3/

Методист

Дорохова Леся Миколаївна


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*