Обласні змагання з волейболу

Вітаємо наших спортсменів з перемогою!

Завжди усвідомлював, що наші спортсмени – талановиті, але вперше, за останні 10 років я, з впевненістю стверджую: «Вони найкращі!» Цілковита перемога у зональних змаганнях з волейболу серед юнаків ПТНЗ м. Мелітополя, які відбулися в грудні 2018 року на базі Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти», додала гравцям впевненості та бажання перемогти в обласних фінальних змаганнях, які пройшли 07.12.2018 року на базі Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище водного транспорту».

Професійно, без зауважень вигравши всі команди, серед яких були: ДНЗ «Великобілозерський ПАЛ», ДНЗ «Бердянський МПЛ», ДНЗ «Запорізький ЦПТОВТ», ДНЗ «Запорізьке ВПУМ», ДНЗ «Запорізький БЦ», ДНЗ «Запорізьке МВУ», наша команда отримала кубок переможця! ІІ місце посіла команда ДНЗ «БМПЛ», ІІІ місце виборола команда ДНЗ «ЗВПУМ».

         До складу команди увійшли наступні гравці:

  1. Павлюк Артем – група № 6 «Слюсар з ремонту рухомого складу. Електрогазозварник».
  2. Горохов Микола – група № 6 «Слюсар з ремонту рухомого складу. Електрогазозварник».
  3. Галушкін Дмитро – група ТУ-5 «Слюсар з ремонту рухомого складу. Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування».
  4. Зирянов Сергій – група ТУ-5 «Слюсар з ремонту рухомого складу. Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування».
  5. Афанасьєв Кирило – група № 111 «Маляр, штукатур ТУ».
  6. Сікорський Віталій – група ТУ-1 «Слюсар з ремонту рухомого складу. Машиніст тепловоза. Машиніст електровоза».
  7. Жишка Артем – група ТУ-1 «Слюсар з ремонту рухомого складу. Машиніст тепловоза. Машиніст електровоза».

Хлопці опановують різні за напрямками професії і зустрічаються тільки на тренуваннях.

Команду до змагань підготував керівник спортивної секції з волейболу – Рибін Олександр Олексійович. Поділившись своїми професійними навичками та спортивним досвідом, Олександр Олексійович привів команду до перемоги, довівши в черговий раз, що ми – найкращі!

Тільки об’єднавши зусилля, зібравшись духом, підтримані нами, вболівальниками, юнаки довели і собі, і оточуючим: «Якщо прагнеш бути попереду – йди вперед. Перемагай!» А якщо додати вміння та професіоналізм тренера, який ділиться своїми знаннями з учнями, – перемога неминуча! Гравець команди Афанасьєв Кирило група № 111 «Маляр. Штукатур» неофіційно визнаний кращим гравцем. За словами представників Всеукраїнської федерації волейболу, які були членами журі, Кирила чекає «великий спорт». Працювати з талановитими учнями та досвідченими педагогами завжди приємно, і нехай їх буде якомога більше!

P.S. У роздягальні, після нагородження, хлопці жваво обговорювали поїздку на Всеукраїнські змагання, але… Виявляється, змагання такого рівня проходять раз на чотири роки! Але є в цьому і великий плюс: ми залишаємося непереможними!

Керівник фізичного виховання

Кущ Олександр Миколайович


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*